Smart Slider 3 Module

Banner_Recruitment_06.png

خط تولید رباتیک لوازم خانگی
نصب و راه اندازی تولید رباتیک لوازم خانگی
تولید رباتیک لوازم خانگی - در صنایع تولیدی مانند تولید لوازم خانگی، ربات ها به طور گسترده ای جایگاه ویژه ای یافته است. کارخانجات تولید لوازم خانگی از هر نوع ، از لوازم آشپزخانه تا لوازمی که داخل خانه به کار میروند، از صنایعی هستند که قابل جایگزینی با هیچ صنعت دیگری نمیباشند. روند تولید این صنایع باید به روز بوده و کیفیت آن همیشه در حال به روز رسانی و به سمت بهتر شدن باید باشد. به سبب تنوع طلبی خانوارهای ایرانی این صنایع امروزه به جایگاه خوبی دست پیدا کرده اند. ظروف آشپزخانه تا لوازم سرویس بهداشتی یک خانه باید به تولید با کیفیت و همزمان مناسب سلیقه و خواست مشتریان باشد.

نمونه ظروف آشپزخانه
سالهای طولانی از استفاده از ظروف مسی در آشپزخانه های ایرانی گذشته است و اکنون پس از گذشت این سالها، دوباره استفاده از آنها در خانواده ها باب شده است. بنابراین در ساخت و تولید و حتی پرداخت ظروف قدیمی، گام های تولیدی زیادی برداشته میشود. این امر می تواند با استفاده از تکنولوژی جدید رباتیک بسیار پیشرفت کند.

راه اندازی خط رباتیک خط تولید ظروف تفلون
یک نمونه دیگر از لوازمی که می توان در آنها از تکنولوژی رباتیک استفاده کرد، شرکت های ساخت ظروف تفلون نچسب میباشد. استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و به کارگیری علم رباتیک در این صنایع از جمله مواردی هست که جهت بالابردن تولید محصول با کیفیت و تامین رضایت مشتریان و کاهش آسیب های ناشی از کار در این خطوط تولید برای کارکنان پدید می آورد، بسیار مورد توجه است.

پولیش لوازم خانگی نیز از کاربردهای دیگری هست که می توان از بحث رباتیک در آنها بهره برد. در واقع پولیش کاری یکی از کاربردهای مهم ربات های صنعتی در این زمینه است.

ربات پوشش تفلون
جهت پوشش دهی درون ظروف تفلون و همچنین جهت پولیش سطوحی مانند قوری و کتری می توان از بازوی ربات صنعتی استفاده کرد. کاربردهای ربات های صنعتی بسیار گسترده از این بحث است. چنانچه علاقه به باقی ماندن در بازار مصرف و میادین رقابت لوازم خانگی هستید باید از علم روز که همان رباتیک است بهره مند شوید. به تجربه ثابت شده است، زمانی که شرکتی برای به روز کردن خطوط تولید خود از علم و تکنولوژی روز استفاده نکرده در کمترین زمان ممکن از تولید بازمانده و میدان را به رقیبان سپرده است. برندهای معروفی از تکنولوژی های صوتی تصویری که در داخل تولید داشته اند به سبب همگام نبودن با تکنولوژی روز از صفحه تولید محو شده اند. حالا پس از گذشت چندین سال، به روز بودن و همگام بودن با علم رباتیک در صنعت، سبب مداومت و باقی ماندن در بازار مصرف میشود.

چرا استفاده از بازوهای رباتیک صنعتی
هزینه کم سرویس و نگهداری و کم شدن هزینه های نیروی انسانی و البته و مهم تر از همه کم شدن هزینه های ناشی از آسیب به کارکنان از دلایل استفاده از علم رباتیک در این صنعت میباشد.

پخش بخارهای سمی از ظروف تفلون در هنگام مواجه شدن با درجه حرارت های بسیار بالا می تواند آسیب های جبران ناپذیری به اپراتورها وارد آورد، بنابراین استفاده از تکنولوژی رباتیک که نقش اپراتورها را در این خط تولید کمتر می کند می تواند خطرات احتمالی را بسیار کم کند. همچنین افزایش دقت و کیفیت محصول و افزایش بازدهی از مزایای دیگر استفاده از این خطوط میباشد.