Smart Slider 3 Module

Banner_Recruitment_06.png

نصب و راه اندازی ماشین آلات صنایع غذایی رباتیک
صنایع غذایی رباتیک - صنایع غذایی از ضروری ترین و اساسی ترین صنایع هر کشوری است که به تمام جزئیات آن اعم از تهیه مواد اولیه، فرآوری و تولید و توزیع آن به هر شکل توجه خاصی شده و همواره مورد بحث میباشد. با توجه به حجم و ابعاد این صنعت خود شامل چندین گروه و زیر مجموعه میشود. صنایع لبنیات و شیر، انواع کنسروها ، صنایع روغن های خوراکی و چربی، صنایع غلات و دانه های گرانولی ، صنایع قند و شکر و انواع صنایع گوشت و مرغ از زیر مجموعه های صنایع غذایی هستند.  در تکنولوژی تهیه و خطوط تولید آنها باید از به روز ترین ماشین آلات استفاده شود. بخصوص با بحث های پیش آمده در زمینه بیماری ها این مسئله حساس تر شده بیشتر در معرض بحث و گفتگو قرار میگیرند. استفاده از ربات های صنعتی در خطوط تولید صنایع غذایی و تولید ماشین آلات صنایع غذایی از مهمترین بحث ها میباشد.

استفاده از بازوهای رباتیک صنعتی در خطوط تولید صنایع غذایی
درگیر نبودن نیروی انسانی و کاهش خطرات ناشی از کارکرد اپراتورها در این خطوط، از مزایای طراحی و راه اندازی خطوط تولید رباتیک میباشد. یکی از مهمترین مسائل روز که پیش آمده بروز بیماری هایی است که امکان سرایت آن به سرعت و به راحتی وجود دارد. بنابراین استفاده نکردن از نیروی انسانی در خطوطی که رابطه مستقیم با بازار مصرف غذای کشورها دارد می تواند یکی از مهمترین عوامل قطع زنجیره انتقال باشد. جا به جایی مواد غذایی تولید شده ، تهیه ظروفی که مواد غذایی در آنها جای میگیرد ، ماشین آلات صنایع غذایی نظیر بسته بندی، خشک کن و دیگر ماشین آلاتی که در فرآوری محصولات غذایی دخیل هستند، از جمله مواردی هستند که باید در تهیه آنها از نیروی انسانی کمتر و بازوهای رباتیک بیشتر استفاده نمود.

ربات کار
ربات کار از اولین و به روز ترین شرکت های ارائه طرح های سلول رباتیک و طراحی و راه اندازی خطوط رباتیک در ایران میباشد که توانسته گام های بسیار موثری در این زمینه بردارد و در جهت ارائه خدمات ماشین آلات رباتیک جز بهترین شرکت های خصوصی به شمار می آید. از دو غول برتر دنیا که در زمینه صنایع غذایی کار می کند می توان به نستله، پپسی، آن هایزربوش اینبو ،  JBS ، شرکت غذایی تایسون،کوکاکولا، آرچر دنیلز میدلند، کارگیل، دانون و ... اشاره داشت. بخشهای مختلف در این شرکت ها و شرکت های مشابه از بحث رباتیک می توانند استفاده کنند. چنانچه در مورد اینکه کدام بخش از شرکت تولیدی شما نیاز به طراحی مجدد و استفاده از تکنولوژی روز رباتیک دارد، نیاز به مشاوره دارید می توانید همین حالا با ربات کار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

شرکت هایی که ماشین آلات صنایع غذایی تولید می کنند نیز نیاز به خطوط رباتیک و گاهاً یک بازوی رباتیک صنعتی دارند. ربات جوشکار آرگون یکی از مواردی هست که این شرکت ها می توانند بهره بگیرند، البته بخش های مختلف باید با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار بگیرند که در این مورد می توانید تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ربات کار استفاده کنید.

ربات های صنعتی در صنایع غذایی
عملیات جا به جایی مواد غذایی تولید شده، بسته بندی و قرار دادن بسته ها در کارتن ها می توانند توسط بازوهای ربات صنعتی انجام شوند. استفاده از خطوط رباتیک در این صنایع مزایای بیشماری دارد که از مهمترین آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

افزایش توان تولید با توجه به کار مداوم بدون هیچ توقفی به منزله استراحت،

افزایش سرعت کار ( به عنوان مثال، افزایش سرعت بسته بندی هماهنگ با سرعت خط تولید)

افزایش دقت در تولید و کیفیت و قرار گرفتن بسته ها در کارتن ها بدون خطا

افزایش بازدهی و در نتیجه بازگشت هزینه ها در بحث آورده های شرکت ها

کاهش و یا حذف نیروی انسانی که سبب کاهش آسیب ها و البته خطاهای انسانی نیز می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه طراحی و راه اندازی خطوط تولید مختلف می توانید با ربات کار تماس بگیرید.