Smart Slider 3 Module

Banner_Recruitment_06.png

ربات‌های صنعتی، آسان‌ترین راه برای بهبود کسب و کار شما

با اینکه استفاده از صنعت رباتیک در صنایع مختلف جهان قدمت زیادی دارد، ایران هیچ رتبه قابل توجهی در این میان ندارد. به همین خاطر شرکت ربات کار، با هدف بهبود صنایع، افزایش تولید و بهره‌وری، مدرن سازی صنعت و کاهش خطرات انسانی تصمیم به فراهم کردن تکنولوژی روز دنیا برای صنعتگران عزیز گرفته است. برای اطلاع از فروش ویژه ربات صنعتی با ما همراه باشید.

شبیه سازی عملیات ربات جابجایی

جابجایی اجسام سنگین توسط انسان را فراموش کنید!

از زمانی که انسان‌ها به دستور فرعون سنگ‌های بسیار سنگین را جابجا می‌کردند، تا کنون زمان بسیار زیادی گذشته است. بلند کردن و جابجایی اجسام سنگین توسط انسان امری بسیار فرسایشی است و خطرات زیادی برای آن‌ها به دنبال دارد. از مشکلات جسمی در بلند مدت گرفته تا آسیب‌های جدی در هنگام جابجایی، همه از این قبیل مشکلات هستند.

از آنجایی که جان انسان‌ها بسیار با ارزش‌تر از هر کالا و به طور کلی هر فرآیندی است، تکنولوژی روز به فکر تغییر این رویه افتاد، و با راه‌کار اتوماسیون خود، توانست این موضوع را یکبار برای همیشه حل کند. در برخی از کشورها، دولت با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم و فروش ویژه ربات صنعتی به صاحبان کسب و کار، نسبت به مدرن سازی صنعت کشور اقدام می‌کنند، و به همین خاطر سرمایه‌های کلانی به این موضوع اختصاص داده می‌شود. زیرا مدت زمان برگشت سرمایه با استفاده از ربات بسیار کوتاه‌تر از روش‌های سنتی و نیمه سنتی دیگر است.

ربات جابجایی کیسه

البته در کشور ما استفاده از نیروی کار انسانی همچنان به قوت خود باقی است، و با وجود اینکه استفاده از این روش‌ها علاوه بر از میان برداشتن خطرات انسانی، بسیار بهینه‌تر هستند، همچنان جایگاه خاصی ندارد. در کشورهای پیشرفته‌ای مانند ژاپن، امروزه کمتر کار خطرسازی توسط انسان انجام می‌شود، و ماشین‌ها به خدمات نیروی انسانی درآمده‌اند. برای بهره‌مندی از تمام این مزایا، و پیش رفتن به سوی ایرانی مدرن فروش ویژه ربات صنعتی را از دست ندهید.

از بازوی رباتیک تا ربات انسان نمای تسلا

به تازگی شرکت تسلا که متعلق ایلان ماسک است، از ماکتی رونمایی کرد که شباهت زیادی به انسان دارد. این ربات انسان نما توانست در همان ساعات اولیه رونمایی خود، اخبار را معطوف به خود کند، و بین منتقدان و موافقان صنعت رباتیک بحث‌های بیشتری آغاز کرد. البته قطعا این یک خبر خوب برای صنایع خواهد بود، چرا که با روی کار آمدن بازوهای رباتیک، انسان‌های کمتری در معرض خطر مشاغل قرار گرفتند، و در آینده این ربات‌های هوشمند قطعا مشاغل سخت‌تری را می‌توانند انجام دهند که تا کنون ربات‌های صنعتی قادر به انجام آن نبودند.

در کشورهای پیشرفته، خرید و فروش ویژه ربات صنعتی نیست و گاهی اوقات ربات‌ها نقش‌های مختلفی را اجرا می‌کنند. به عنوان مثال شرکت‌های خصوصی آمریکایی از ربات برای ساخت سازه‌های فوری برای سکونت سربازان استفاده می‌کنند. در سال 2016، یک بازوی رباتیک توانست در کمتر از 2 ساعت یک سازه مدولار در مکانی بسازد که برای انسان کاملا خطرناک بود، و همچنین ساختن آن بیشتر از 10 ساعت به طول می‌انجامید.

ربات انسان نما تسلا

از این اتفاق می‌توان به این موضوع پی برد که ربات‌های صنعتی می‌توانند کار نیروی انسانی را در زمانی بسیار کوتاه‌تر و در شرایطی بسیار سخت‌تر، با دقت بیشتری انجام دهند. شرکت ربات کار تنها در زمینه فروش بازوی رباتیک و راه‌اندازی سلول رباتیک فعال نیست، و بخش عمده‌ای از فعالیت‌های شرکت روی تحقیق و توسعه امر رباتیک سرمایه‌گذاری شده است. فروش ویژه ربات صنعتی تنها یک مشوق برای صنعتگران گرامی است تا بتوانند با سرعت بیشتری به سمت ایجاد تغییر در کسب و کار خود پیش بروند.

استفاده از ربات صنعتی برای جابجایی

یکی از عمده‌ترین کاربردهای ربات صنعتی، جابجایی ابزارها و کالاهای مختلف است. شرکت ربات کار با ارائه پکیج مخصوص جابجایی و فروش ویژه ربات صنعتی این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید با سرعت بیشتری وارد بحث اتوماسیون شوید.

ربات کار با ارائه بازوهای رباتیک صفر و کارکرده با ارزان‌ترین قیمت ممکن، توانسته تا کنون رضایت مشتریان زیادی را جلب کند. لازم به ذکر است که تمامی ربات‌ها از بهترین برندهای موجود خارجی تهیه شده‌اند که در حال حاضر توسط شرکت‌های مانند آئودی، ولوو، رنو، بنز و بی ام و نیز استفاده می‌شوند.

پکیج تهیه شده شامل یک ربات کامل و آماده به کار، و تولینگ مخصوص جابجایی است. این تولینگ با کاربرد جابجایی کیسه طراحی و ساخته شده است، و می‌تواند کیسه‌هایی تا وزن 100 کیلوگرم را نیز به راحتی جابجا کند. البته ساختار ماژولار این تولینگ اجازه می‌دهد که بنا به سفارش و خواسته مشتری کیسه‌هایی با وزن بیشتر و حتی ابعاد بزرگتر را نیز بتوان جابجا کرد.

شبیه سازی عملیات ربات جابجایی بشکه

فروش ویژه ربات صنعتی از این جهت ویژه نامیده شده است که:

 • هزینه تمام شده پکیج ویژه ربات جابجایی کاملا به صرفه خواهد بود
 • تمامی هزینه‌ها به صورت رقابتی تعیین شده است، و قطع به یقین کمتر شرکتی در ایران وجود دارد که بتواند برای هر نوع سرمایه‌ای ربات صنعتی فراهم کند
 • به دلیل ساخته شدن تمامی قطعات در ایران، تعمیرات آن همیشه به راحتی انجام می‌شود
 • امکان خرید ربات و تولینگ به صورت جداگانه وجود دارد، و تولینگ بنا به نیاز مشتری طراحی خواهد شد

مزایای استفاده از ربات صنعتی

همانطور که پیش‌تر در این مقاله نیز گفته شد، استفاده از ربات‌های صنعتی مزایای زیادی به همراه خواهد داشت. فروش ویژه ربات صنعتی فرصتی برای شما است تا بتوانید از تمامی مزایای زیر بهره‌مند شوید.

 1. افزایش حجم تولید
 2. کاهش هزینه تولید
 3. کاهش خطای نیروی انسانی
 4. کاهش هزینه‌های منابع انسانی
 5. افزایش کیفیت محصولات تولیدی
 6. نداشتن نیاز به محیطی بزرگ برای تولید
 7. کاهش خطرات ناشی از سختی کار برای انسان‌ها
 8. امکان استفاده از چند ربات به طور همزمان برای تولید 24 ساعته

ربات جابجایی کیسه غلات

البته مزایای استفاده از ربات صنعتی محدود به همین چند موضوع نمی‌شود، و صدها صفحه می‌توان در رابطه با تغییری که این ماشین‌های هوشمند در صنایع ایجاد می‌کنند صحبت کرد.

معایب استفاده از ربات صنعتی

مانند هر موضوع دیگری، ربات‌های صنعتی نیز دارای معایبی هستند، که البته این معایب عمدتا به بحث نیروی انسانی باز خواهد گشت. اصلی‌ترین مشکلی که ربات‌ها می‌توانند ایجاد کنند، عدم عملکرد صحیح است که ناشی از برنامه‌نویسی و تنظیم اشتباه ربات توسط انسان خواهد بود.

هرچند تعمیرات و نگهداری این ربات‌ها نیز تا حدودی هزینه‌بر خواهد بود، که با رعایت شیوه نگهداری و استفاده از آن، این هزینه‌ها بسیار ناچیز خواهند شد. در واقع می‌توان گفت که استفاده از ربات صنعتی معایب چندانی در مقابل مزایای آن ندارند، و حتی این معایب بیشتر به خاطر استفاده ناصحیح از آن به وجود می‌آید.

ربات طراحی و ساخته شده شرکت ربات کار

فروش ویژه ربات صنعتی را از دست ندهید

ربات کار با سابقه درخشان خود در زمینه اتوماسیون صنعتی و رباتیک، توانسته کسب و کارهای زیادی را متحول سازد. این شرکت نه تنها در زمینه افزایش بهره‌وری صنایع فعالیت می‌کند، بلکه در زمینه تحقیق و توسعه نیز فعال است، و امیدواریم در سال‌های آینده بتوانیم صنعت رباتیک ایران را تا حد زیادی به کشورهای پیشرفته نزدیک سازیم. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر نسبت به فروش ویژه ربات صنعتی همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.